הידוק דינמי

הידוק דינמי

הידוק דינמי – מהות הטכניקה

חברת אמצ שמש בע”מ הינה החברה היחידה בארץ שיש לה את המכונות החדישות ביותר בתחום של הידוק קרקע דינמי.

הידוק דינמי מהיר (Rapid Impact Compaction) מהווה שיפור משמעותי בטכניקת ההידוק הדינמי המסורתית. במקום הפלה חופשית של משקולת ממנוף כשקצב ההפלה הוא פעם אחת בכל 5 דקות, הרי שבאמצעות המכונה החדשה להידוק קרקע מהיר, אנו באמצ שמש מבצעים כ- 30 מכות בקרקע בדקה אחת, כשמיקום ההקשות מבוקר ע”י מחשב המתוכנת מראש לפי קואורדינטות בשליטת לוויינים.

הידוק קרקע – איך זה עובד?

הטכניקה אפקטיבית לשכבות העליונות (בממוצע עד 6 מטר עומק), למרות שבמקרים רבים ניכר שיפור עד עומקים של 9 מטר בתנאי קרקע מיוחדים.

בקרה: פעולת המכונה מבוקרת בדייקנות מתא המפעיל באמצעות מסך נתונים, כאשר נתוני העבודה נשמרים אלקטרונית.

בטיחות: רגל ההקשה נמצאת במגע רצוף עם הקרקע המהודקת לכל משך זמן ההידוק הדינמי ובכך מונעת סכנת חלקים מתעופפים.

מכונה להידוק קרקע של אמצ שמש

בניגוד להידוק קרקע מסורתי, הידוק דינמי מאפשר עבודה בסביבה המיידית של המכונה. בנוסף, הידוק דינמי עומד יפה בדרישות התקן 4150-3 din למניעת נזקים למבנים סמוכים גם בסביבת מגורים הבנויה בצפיפות.

הבטחת איכות: אנרגית ההקשה ושקיעת הקרקע מתועדות על ידי המחשב הנמצא בתא המפעיל ומוצגות בזמן אמת על המסך. נתונים אלה נשמרים והצגתם בפני המזמין מאמתת את העבודה שנעשתה בכל נקודה ונקודה. הנתונים מאפשרים להבחין באזורים החלשים בהם יש צורן במילוי המכתשים ו/ או בהידוק קרקע נוסף או על הימצאותם של עצמים גדולים (כגון יסודות ישנים) מתחת לפני השטח.

מהירות כניסה לפעולה: היחידה מותקנת על זחל סטנדרטי, 45 עד 85 טון, ויכולה להתמקם על נקודת העבודה תוך דקות מזמן הגעתה לאתר.

התמונה באדיבות: Copyright: <a href=’https://www.123rf.com/profile_teka77′>teka77 / 123RF Stock Photo</a>

סגירת תפריט