אודות

חברת אמצ שמש (1990) בע"מ ("א.מ.צ.") ביססה עצמה כאחת מחברות ביצוע עבודות התשתית המובילות והמתקדמות בישראל. אנו עוסקים במגוון רחב של תחומים כגון: פיתוח תשתיות, כבישים, קרצוף , ריבוד, ניקוז וביוב, אחזקת כבישים ועוד.

אנו משרתים גורמים ויזמים רבים מהמגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי.

החברה רשומה בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים בענף: 100 בנייה, 200 כבישים ופיתוח, 300 גשרים ו-400 ביוב וניקוז.

אמצ שמש הנה בעלת סיווג בלתי מוגבל (ג-5) בענף הכבישים והפיתוח, ומחזיקה ברישיון כקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ובעלת תו תקן ISO 9001:2008 המעידים על עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר לאיכות בנייה.

 בחברה מועסקים מעל 90 עובדים, והכנסותיה מביצוע עבודות בשנת 2016 עמדו על כ-257 מיליון ₪. 
 חברתנו החלה לפעול בשנת 1990. 
אנו עובדים על פי תוכנית עבודה עסקית הכוללת יעדים ומטרות, וזאת תוך זיהוי מגמות עתידיות בשוק הישראלי והובלתן, ומבלי לפגוע ביכולת הבקרה והשליטה על תהליכי הניהול. הודות להתנהלות זו מממשת החברה את ייעודה להיות אחת מהחברות המובילות בישראל בתחומה..

מקצועיות ואיכות ביצוע - נרות לרגלי אמצ שמש בע"מ

אמצ שמש בע"מ מבצעת מגוון עבודות מול גופים ציבוריים ויזמים פרטיים רבים בישראל. רכשנו נסיון רב בפרויקטים מורכבים ברמה לאומית. נסיון עשיר זה של החברה ביחד עם ההקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר ועמידה בלוחות זמנים, מאפשרים לנו לבצע את הפרויקטים בצורה היעילה והאיכותית ביותר בתחום. 
אנו מעסיקים מהנדסים עתירי ניסיון וצוותים מקצועיים בעלי ידע וניסיון רב בביצוע הפרוייקטים השונים תוך כדי התאמה מושלמת למפרטים טכניים ולתוכניות השונות. חברת אמצ שמש בע"מ משתמשת בציוד מכני הנדסי רב וחדיש עם מפעילים מקצועיים הכולל בין היתר, ציוד מתקדם וייחודי בארץ לביצוע עבודות הידוק דינאמי.

מוניטין החברה וההון האנושי המשובח והמקצועי שלה, בשילוב יכולת ביצוע מעולה במגוון תחומים משיקים וציוד מקצועי חדיש וייחודי, יוצרים עבורה יתרון משמעותי בשוק הישראלי.

אמצ שמש בע"מ - ערכים וחזון 

הודות לניהול ולתכנון מושכלים המבוססים על ראייה לטווח ארוך, נהנית אמצ שמש ממוניטין וממגמת גידול מתמשך ויציב. ביצועיה המצוינים של החברה נשענים על מקצועיות ועמידה בסטנדרטים גבוהים, על שימוש בציוד מתקדם וחדשני, על הון אנושי שהיא מטפחת.  ועל רמת שירות גבוהה ללקוחות. לחברה אסטרטגיה עסקית הבנויה על צמיחה מתונה רציפה, תוך שמירה על רווחיות מתמדת בכל תחום. ההקפדה על רמת ביצוע גבוהה לאורך כל שנות הפעילות לצד איתנות כלכלית מרשימה – הם המפתח לשגשוגה של א.מ.צ שמש (1990) בע"מ  ולהיותה אחת מהחברות המהימנות, האמינות  והמובילות בישראל. החברה שואפת להמשיך להיות חברה מובילה בתחום תוך המשך שמירה על רמת ביצוע גבוהה ומוניטין איכותי, תוך המשך מגמת הגידול בהיקפי הפעולה.

עבודות ביוב וניקוז של אמצ שמש